Další služby

Vícejazyčné DTP

Pro naše zákazníky připravujeme materiály k tisku ve všech evropských jazycích. Vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc a dodržet veškeré požadavky a termíny. Náš systém řízení kvality zajišťuje, že rychlost dodávky není nikdy na úkor její kvality.

Více

Jazykové kombinace

Společnost Ando Translations nabízí překlady v následujících jazykových kombinacích:

gb Angličtina
cz čeština
sk slovenština
pl polština
hu maďarština
si slovinština
hr chorvatština
ro rumunština
bg bulharština
rs srbština
ru ruština

Více

Správa terminologie

Pro naše dlouhodobé klienty je správa terminologie podstatnou součástí překladových projektů, protože konzistentní terminologie zajišťuje správnou a přesnou komunikaci napříč trhy všech zemí.

Více

Korektury, QA, hodnocení kvality

Standardní součástí překladových projektů jsou korektury cílového jazyka, na kterých pracuje vyškolený tým interních i externích korektorů. I ten nejlepší překladatel může chybovat a prací korektora je zkontrolovat, zda přeložený text odpovídá zdroji a je správný i po jazykové stránce.

Více

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura