Vícejazyčné DTP

Pro naše zákazníky připravujeme materiály k tisku ve všech evropských jazycích. Vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc a dodržet veškeré požadavky a termíny. Náš systém řízení kvality zajišťuje, že rychlost dodávky není nikdy na úkor její kvality. Úzká spolupráce mezi překladateli a operátory DTP, filtry pro databáze překladových pamětí, zkušenosti s aplikacemi pro sazbu a jejich pečlivá volba pro daný projekt – to vše umožňuje vytvoření vícejazyčných dokumentů v optimálním finančním i časovém plánu. Včasná a přesná komunikace a flexibilní přístup k řešení projektů zaručují také bezproblémové začlenění dodatků a změn provedených v dokumentaci produktu na poslední chvíli.

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura