Lokalizace softwaru

detail_software
Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu. Lokalizace softwaru je komplexní služba, která se nesestává pouze z překladu samotného – software je při překladu nutné přizpůsobit místním zvyklostem. Následuje fáze testování, která napomáhá odstranit případné funkční a překladové problémy. Se softwarem rovněž souvisí velké množství doprovodných textů – uživatelské manuály, materiály související s propagací či soubory nápovědy. Všechny tyto dokumenty dodáváme připravené k profesionálnímu tisku nebo publikaci na webu.

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura