Lokalizace webových stránek

lokalizace_detail
V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností. Nabízíme dokonalé vícejazyčné řešení zajišťující globalizaci vašich webových stránek. Prostý překlad textu do cílového jazyka nestačí: lokalizace je složitý proces přizpůsobení všech aspektů webových stránek kultuře a zvyklostem cílové země. Díky bohatým zkušenostem v oblasti lokalizací a zpracováním obdobných projektů, včetně úpravy zdroje, změny designu a testování, pomáháme našim klientům vytvořit skutečně mezinárodní webové stránky. Samozřejmostí je expresní řešení textových aktualizací již existujících internetových stránek tak, aby byly stránky za každých okolností aktuální a obsahovaly přesné informace.

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura