O společnosti

Společnost Ando Translations je překladatelská agentura zabývající se překlady technických a lékařských textů, lokalizací softwaru a doprovodných materiálů. Poskytujeme komplexní jazyková řešení a dodáváme text ve finální kvalitě, včetně přípravy pro tisk.

V náročném lokalizačním odvětví působíme již více než 15 let. Lokalizace softwaru, která zpočátku tvořila naprostou většinu pracovní náplně, se rozšířila o překlady lékařských přístrojů, klinických studií, technické dokumentace a právnických, finančních a marketingových textů pro celý středoevropský trh.

Naším hlavním cílem je plnit všechny požadavky, které přispívají ke spokojenosti našich zákazníků. Prioritami agentury Ando Translations je zejména vysoká kvalita dodávaných překladů, rychlost, flexibilní přístup a spolehlivost. I díky těmto vlastnostem jsme si postupně dokázali na lokalizačním trhu vytvořit vynikající obchodní vztahy s domácími i zahraničními společnostmi, které kladou důraz na kvalitní řešení svých zakázek. Své dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup nyní nabízíme i vám.

V současnosti tvoří naprostou většinu naší práce zakázky pro zahraniční lokalizační firmy. Lokalizujeme kancelářské aplikace, webové stránky a služby (např. Microsoft Exchange server, Windows Live), software pro mobilní telefony a komunikační zařízení a manuály k jejich použití (např. Samsung, Gigaset, Motorola a další). Pracujeme na projektech pro společnosti Symantec, Ericsson, Dell, Canon, Apple nebo HP. Dále překládáme dokumentaci z oblasti medicíny, biotechnologií a farmaceutického průmyslu, např. pro společnosti Philips Medical, BSC, Olympus a další. Důležitou součástí naší práce jsou také překlady z oblasti automobilového průmyslu (Ford, Bentley, Porsche), automatizace výroby a dalších (podrobné informace naleznete v sekci Příklady významných projektů a zakazníků).

Postupy zpracovávání všech zakázek vždy přizpůsobujeme požadavkům našich klientů.

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura