Vedení společnosti

Vedení

  • Jaroslav Sedlář, výkonný ředitel
  • Martina Sedlářová, finance
  • Milena Pešková, office management

Organizační struktura

graf-maly

Členové týmu

Většina našich zaměstnanců a externích spolupracovníků je absolventy vysokých škol se zaměřením na informační technologie nebo jazyky. Jejich dlouholeté překladatelské zkušenosti představují záruku kvality i u těch nejnáročnějších zakázek.

Noví pracovníci procházejí testem jazykových a odborných znalostí a následně důkladným zaškolením. Kromě profesionálních překladatelů a korektorů spolupracujeme také s lékaři, odborníky na IT a další specializované (zejména průmyslové) obory, DTP apod. Díky týmové spolupráci a maximálnímu nasazení jednotlivých členů týmu zajišťuje společnost Ando Translations špičkovou kvalitu dodávaných produktů.

Aktuální zaměstnanecká struktura společnosti:

Interní překladatelé/korektoři 12
Externí překladatelé 65
Testeři 2
Odborníci na IT 4
Odborníci na DTP 2
Projektoví manažeři 6
Pracovníci kontroly kvality 3
Administrativa a finance 3

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura