Spolupráce

Pro překladatele

Pokud máte zájem pro naši agenturu pracovat jako externí překladatel/ka, stáhněte si z následujícího odkazu zkušební překlady a vypracované je zašlete zpět pomocí registračního formuláře uvedeného níže.

Stáhnout zkušební překlad

Registrační formulář

 

Pro korektory

Pokud máte zájem pro naši agenturu pracovat jako korektor/ka v jazykové kombinaci angličtina – čeština (angličtina – slovenština), stáhněte si z následujícího odkazu zkušební korekturu a vypracovanou ji zašlete zpět pomocí registračního formuláře uvedeného níže. Korekturu proveďte se zapnutou funkcí sledování změn, aby bylo na první pohled patrné, jaké změny jste provedl/a.

Stáhnout zkušební překlad

Registrační formulář

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura