Technické překlady

vykres

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů. Zaměřujeme se zejména na překlady manuálů a servisních příruček pro automobily, stavební a těžké stroje. Tyto texty jsou určeny jak odborníkům, tedy technikům, tak řidičům a obsluze těchto strojů. Lokalizujeme také příručky k obsluze lokomotiv, osobních výtahů a strojů z oblasti automatizace výroby.

Dále zpracováváme překlady marketingové, a to texty propagační, které nabízí konkrétní produkt, ale také texty prezentující celou společnost. S tímto typem projektů souvisí také překlad interních dokumentů našich klientů, například překlady přepisů z jednání, překlady pravidel chování či etického kodexu a mnohé další. Další oblast tvoří překlady finančního a právního charakteru pro nejrůznější typy produktů. K právním textům zajišťujeme také soudní ověření.

Lékařské překlady

Dodáváme odborné překlady z oboru kardiologie, chirurgie, pediatrie, farmakologie, stomatologie, onkologie, biotechnologie a mnoha dalších.

Lokalizace webových stránek

V dnešní době je internetová strategie, která pomáhá podporovat globální prodej produktů bez ohledu na hranice, nezbytností.

Lokalizace softwaru

Lokalizace softwaru je jednou z hlavních náplní naší práce. Nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají našim klientům úspěšně distribuovat produkty na středoevropském trhu.

Technické překlady

Technické texty z nejrůznějších oblastí tvoří další a velmi významnou skupinu našich projektů.
workflow
organizacni-struktura